Kalendář

Statistika

News

V neděli 31.8. 2008 jsme jeli předposlední podnik MEZ MISTROVSTVÍ ČR na domácí trati v HOLICÍCH.Poslední závod MEZ MČR se jede 5.10. v Kramolíně u Nepomuku.Více foto ve fotogalerii.
V neděli 24.8. 2008 se jel v Jiníně předposlední závod MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ V MOTOKROSU. Byl to můj první závod po zranění.Ráno byla trať skvěle připravená a hodně nakropená,ale později se docela rozbila.V neděli se jede další závod a to MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR na domácí trati v Holicích.Více foto přidám později.
Přidáno foto z Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2 z Lokte nad Ohří.
Zranění ruky mne vyslalo na závody pouze jako diváka.Pár fotek naleznete v galerii.
V neděli 15.6. 2008 jsme jeli na domácí trati v Holicích Přebor SMS motokrosu Praha.Startoval jsem ve třídě 125 ,která byla spojena ze třídou OPEN.V neděli pokračuje třetí podnik seriálu Mezinárodního Mistrovství ČR v Šumperku.
V sobotu 14.6. 2008 v Bělé u Jevíčka pokračoval šestý podnik Přeboru Východních Čech - SMS motokrosu Pardubice.Tratˇ byla docela dobře připravená a konkurence ve třídě 125 ccm byla taky slušná.Více foto v galerii.
V pátek a v sobotu jsem se zůčastnil soustředění v Pacově.Více foto v galerii.
Zdravím všechny, v sobotu 24.5. 2008 pokračoval v Trutnově pátý podnik seriálu Přeboru Východních Čech - SMS motokrosu Pardubice. Na závody  jsme  přijeli už  v  pátek  večer.Tratˇ obsahovala mnoho skoků a byla docela úzká a tak se kvůli tomu třída 125 ccm a Open v závodě dělily.Více foto z Trutnova ve fotogalerii.       
Zdravím, v neděli 18.5. 2008 se jel čtvrtý závod seriálu Přeboru Východních Čech - SMS motokrosu Pardubice,který se konal v Nové Pace.Od rána se nad Štikovskou roklí zatáhlo a celý den pršelo.Kvůli tomu se sjelo méně riderů než v předchozích závodech.Ráno se odjeli dva tréninky a odpoledne první jízdy.Druhé jízdy byly zrušeny.Foto z Nové Paky  je přídáno ve fotogalerii - byl  to mazec.
1  
2